Sporta masāža - noderīga ikvienam

Sporta masāža mazina muskuļu spriedzi, mazina traumu un sastiepumu risku, uzlabo asinsriti un limfas plūsmu. Sporta masāža ir vairāku masāžas tehniku apvienojums, kas ir pielāgota konkrētām muskuļu grupām un klienta fiziskajām aktivitātēm (skriešana, celšana, peldēšana, airēšana utml.). Šī masāža piemērota gan sportistiem, gan cilvēkiem, kuru ikdiena nav saistīta ar intensīvām fiziskajām aktivitātēm. Sporta masāža palīdz sagatavoties paaugstinātai fiziskai slodzei un atjaunoties pēc tās (masāža palīdz ātrāk atbrīvoties no pienskābes), kā arī ir neatņemama kvalitatīvas rehabilitācijas sastāvdaļa pēc dažādām traumām un profilaktiskos nolūkos. Masāžas laikā tiek veikta muskuļu iesildīšana, stiepšana un locītavu iekustināšana.

Sporta masāža palīdz:

  • Paaugstinātas fiziskas slodzes gadījumā (sports, darbs) – pēc masāžas rodas viegluma sajūta, atjaunojas enerģijas līmenis, uzlabojas lokanība, mazinās sāpes.
  • Samazināt traumu risku – līdzīgi kā pie iesildīšanās, sporta masāža palīdz muskuļiem, saitēm un locītavām brīvi kustēties optimālā kustību amplitūdā, samazinot sastiepumu, krampju un citu tipisko traumu risku.
  • Mazināt sāpes – masāža veicina rētaudu dzīšanu un atvieglo sāpes traumētajās ķermeņa daļās. 
  • Relaksēties un koncentrēties – masāža mazina stresu, paaugstina koncentrēšanās spējas un možumu.
  • Atjaunošanās pēc fiziskas slodzes - masāža palīdz ātrāk atbrīvoties no pienskābes, kas radusies pēc paaugstinātas fiziskās slodzes.
Ārstnieciskā un sporta masāža

Atbrīvojies no ziemas stinguma un ikdienas saspringuma “Anti-Aging Institute”!

Ārstniecisko masāžu, sporta masāžu, ārstniecisko teipošanu veic augsti kvalificēta un profesionāla speciāliste Olgas Šķetiņa. Pieņem pieaugušos un bērnus no zīdaiņa vecuma (ar ārsta nosūtījumu), grūtnieces (ar ginekologa nosūtījumu), onkoloģisko slimību pacientus (ar ārsta nosūtījumu).

Pieraksts un papildu informācija:
Tālr.:  25418181
E-pasts: info@antiaging.lv
Adrese: Baznīcas iela 18, Rīga