Hialuronskābes nozīmīgums un ieguvumi

Novecošana

 

Hialuronskābe ir galvenā molekula, kas iesaistās ādas novecošanas procesā – tās trūkums paātrina novecošanas procesu. Hialuronskābes molekula ir iesaistīta ādas mitruma noturēšanā adā. Stāsta “Anti-Aging Institute” dermatoloģe, preventīvās medicīnas speciāliste Jana Janovska

Kāda īsti loma ir hialuronskābei?

Ar gadiem āda zaudē spēju sintezēt hialuronskābes molekulas, cik nepieciešams, un ir laiks to rezerves papildināt no ārpuses, it īpaši premenopauzālā vecumā vai jau menopauzes laikā. Piemēram, ja ir ļoti krasi izteikts ādas fotobojājums, sausums, nedzīva un pelēka āda, ir redzams sīks ādas mikroreljefa nelīdzenums, labāk vispirms uzsākt terapiju ar injekcijas metodi un tad turpināt ar mājas kopšanu un izmantot līdzekļus aplikācijas veidā.

Par jauno, revolucionāro Šveices kosmētikas preparātu FILLERINA stāsta Jana Janovska. Līdzīgi kā aizpildīšana ar hialuronskābes procedūrām, ko veic kosmētiskajā medicīnā, FILLERINA galvenais uzdevums ir ļaut hialuronskābei iekļūt dziļajos ādas slāņos lielā daudzumā un, piesaistot ūdeni, aizpildīt visredzamākās, visdziļākās un visvairāk saplakušās ādas vietas un palielināt vaigu kaulu un lūpu apjomu. Efekts pēc 14 dienu aplikācijas ir tāds, ka āda kļūst līdzenāka, mikroreljefs ir gludāks, īpaši zonās ap acīm un kakla daļā. Āda ir starojošāka un dziļi mitrināta – kā es parasti saku, kvalitatīva, kopta āda. Efekts saglabājas ļoti individuāli un ir atkarīgs no cilvēka dzīvesveida. Vīriešiem pilnīgi noteikti arī ir piemēroti hialuronskābi saturošie līdzekļi. Vīriešiem īpaši patiks tas, ka šiem produktiem nav izteiktas smaržas, tiem ir konservatīvs iepakojums un, kas svarīgi, efektīvs sastāvs. 

Vairāk lasiet portālā "jauns.lv"