Iegūsti starojošu ādu ar ALMA Lasers Harmony®XL

Ja meklējat uzticamas un visaugstākajiem estētiskās dermatoloģijas standartiem atbilstīgas tehnoloģijas, tad viens no lieliskākajiem risinājumiem ir ALMA Lasers Harmony®XL lāzeriekārta.  

Tā nodrošina iespēju vienas procedūras laikā risināt vairākas ar ādas stāvokli saistītas problēmas, piemēram, ārstējot pinnes ar lāzeru, paralēli iespējams veikt procedūras, kas novērš rētošanos vai mazina jau esošās aknes izraisītās sekas. Tehnoloģija ļauj kombinēt lāzera un radiofrekvences iedarbību, izmantot ultraskaņu kopjošo un terapeitisko līdzekļu dziļākai iestrādei ādā, aizstājot injekcijas, un veikt citas savstarpēji saistītas manipulācijas. 

Ar ALMA Lasers Harmony®XL iespējams veikt arī lāzerpīlingu un visu ādas līmeņu ipixelQSW lāzerterapiju dažādu tetovējumu un pigmenta plankumu likvidēšanai. 

Tehnoloģija ir neizstājama, rūpējoties par kaklu, dekoltē, acu zonu -  tās kā pirmās parasti skar novecošanās pazīmes. 

ALMA Harmony lāzers ļauj samazināt sīkās krunciņas ne tikai sejas un kakla ādā, bet jo īpaši jutīgajās zonās ap acīm un lūpām.  Procedūras ar ALMA Lasers Harmony®XL var būt lielisks papildinājums pirms un pēc acu plakstiņu operācijas (blefaroplastikas), lai samazinātu dzīšanas periodu un kopumā uzlabotu rezultātu

ALMA Lasers Harmony®XL

Klientiem ar problemātisku ādu un aknes izsitumiem procedūras laikā iespējams kombinēt metodes, lai vienlaikus ārstētu iekaisumu, samazinātu radušās rētiņas un apsārtumu. ALMA Lasers Harmony®XL ir droša un nesāpīga metode ar tūlītēju efektu.

Procedūras ar ALMA Lasers Harmony®XL ieteicamas:

  • dermatoloģisko problēmu risināšanai (pinnes, jaunveidojumi u.c.);
  • rētu, pigmenta plankumu, tetovējumu, novecošanās pazīmju likvidēšanai;
  • paplašinātu poru pakāpeniskai savilkšanai;
  • nelielu virspusējo asinsvadu bojājumu un venozo tīklu likvidēšanai.

Pirms procedūru veikšanas konsultējieties ar speciālistu!