Jaunums! Cosmelan procedūra – efektīvai pigmentplankumu likvidēšanai uz ilgu laiku

Cosmelan

Arī mūsu šķietami tumšajā un vēsajā klimatā cilvēki cieš no pigmenta plankumiem. Dermatologi nepagurstoši iesaka izvairīties no saules radītā ultravioletā starojuma un citiem ādas veselību un izskatu ietekmējošiem faktoriem, bet ko darīt ar jau esošajām estētiskajām problēmām? Ne vienmēr ādas ikdienas kopšana, klasiskie ķīmiskie pīlingi un lāzeri spēj palīdzēt.

Profesionāla hiperpigmentācijas ārstējošā procedūra Cosmelan (“Mesoestetic”) palīdz efektīvi mazināt:

  • pigmentācijas plankumus;
  • melazmu;
  • pēciekaisuma hiperpigmentāciju (piemēram, aknes rētas);
  • ādas tekstūras defektus.

Cosmelan ir revolucionāra procedūra, kas ne tikai mazina esošo hiperpigmentāciju, bet arī koriģē un  regulē melanoģenēzes procesu, tas nozīmē, ka āda tiek pasargāta no atkārtotas pigmentācijas veidošanās. Pēc 2-3 nedēļām novērojami būtiski ādas struktūras uzlabojumi, pigmenta plankumi kļūst gaišāki, tiek atjaunota ādas kvalitāte - āda izskatās gludāka, tās tonis kļūst viendabīgs. 

CosmelanSalīdzinājumam - lāzerprocedūras var novērst esošo hiperpigmentāciju, bet nevar ietekmēt jauna melanīna sintēzi – nav garantijas, ka pigments neveidosies no jauna. 

Cosmelan ir divu fāžu pīlinga procedūra. Pirms procedūras ādu vēlams sagatavot. Speciālists detalizēti paskaidros, kas notiks procedūras laikā un kā novērst iespējamās blaknes.

Cosmelan

 

  • “Cosmelan 1” – specifiskas depigmentējošas maskas uzklāšana uz 8 - 10 stundām. Pateicoties maskas sastāvdaļām, samazinās melanīna veidošanās, tiek balināti un likvidēti ādas tumšie plankumi, kā arī novērsta jaunu plankumu veidošanās. Aptuveni trešajā dienā pēc “Cosmelan 1” procedūras novērojama intensīva ādas lobīšanās. Maska tiek uzklāta klīnikā, ņemot vērā klienta ādas tipu un ādas stāvokli.
  • “Cosmelan 2” – preparāts tiek uzklāts mājas apstākļos aptuveni 2. - 3. dienā pēc “Cosmelan 1” procedūras turpmākās pigmentācijas novēršanai. Preparāta pamatā ir tirozināzes inhibitors un specifiskas aktīvās vielas, kas palēnina  melanīna veidošanos.

Veicot procedūru, klients saņem arī divus nepieciešamos mājas kopšanas produktus. Procedūra ir intensīva, un klientam stingri jāseko speciālista rekomendācijām, lai efekts būtu ilgnoturīgs.  

Ārstējot melazmu, īpaši svarīgas ir regulāras uzturošās procedūras: īpaši sarežģītos gadījumos “Cosmelan 1” procedūru ieteicams veikt vidēji reizi pusgadā. “Cosmelan 2” preparātu ieteicams lietot aptuveni 6 mēnešus, lai  novērstu atkārtotu hiperpigmentācijas veidošanos. 

Kontrindikācijas procedūras veikšanai:

  • alerģija pret kādu no preparātu sastāvdaļām;
  • akūts iekaisums, brūces, izsitumi;
  • seši mēneši pēc izotretionīna lietošanas;
  • grūtniecība un barošana ar krūti.
Cosmelan