Novecošanās procesa vadība

"Anti-Aging Institute"  pamatnostādne ir personalizēta preventīvā medicīna. Tieši tādēļ institūta klientiem pēc aktīvā Anti-Aging plāna īstenošanas tiek sniegta iespēja turpināt ilgtermiņa sadarbību arī veselības profilakses jomā.

Novecojot mainās ne tikai vizuālais tēls, bet arī organisma iekšējie procesi, kuru pilnvērtīgai uzturēšanai nepieciešama atbilstoša pielāgošanās – dzīvesveida un uztura maiņa, ieteicamo preparātu,  procedūru un aktivitāšu korekcijas. Nav mazsvarīgs arī psiholoģiskais komforts, kuru nosakošie faktori arī mainās līdz ar laiku (menopauze, samazināta veiktspēja, sociālās lomas maiņa utml.).

 

Novecošanās procesu vadība

 

"Anti-Aging Institute" nodrošina speciālistu konsultācijas visdažādākajās jomās - sākot no hormonālo izmaiņu procesa vadības līdz estētiskās medicīnas jautājumiem.

Pateicoties atzītāko speciālistu zināšanām, kā arī modernākajām izmeklējumu metodēm un aprīkojumam, "Anti-Aging Institute" tiek nodrošināta precīza, ātra un daudzpusīga diagnostika. Plašās diagnostikas iespējas un premium klases aprīkojums speciālistiem ļauj nozīmēt visatbilstošākos un precīzākos izmeklējumus,  ietaupot klienta laiku un samazinot kļūdas iespēju.

Sadarbojoties ar preventīvās medicīnas ārstu un "Anti-Aging Institute" speciālistu komandu, Jūs varat pilnvērtīgi rūpēties par savu labsajūtu un veselību vienas iestādes ietvaros – sekot līdzi sava dzīvesveida un uztura aspektiem, veikt nepieciešamās pārbaudes un procedūras, vakcinācijas, konsultēties pie labākajiem nozares speciālistiem u.c.

Klientiem tiek sniegta iespēja izstrādāt un īstenot preventīvās medicīnas plānu, koncentrējoties uz konkrētu veselības aspektu, kā arī īstenot ikdienas veselības aprūpes pakalpojumus. Sadarbības laikā klientu konsultants sekos līdzi Jūsu individuālā plāna un profilaktisko pasākumu grafikam - koordinēs un atgādinās par gaidāmajām konsultācijām un procedūrām, kā arī nodrošinās komunikāciju starp speciālistiem un klientu.