''Anti-Aging Institute'' darbu uzsāk speciāliste no Ukrainas - klientu menedžere Daria Morozova

Klientu menedžere Daria Morozova


''Veselības centra 4'' filiālē - estētiskās medicīnas klīnikā ''Anti-Aging Institute'' klientu menedžera darbu uzsākusi speciāliste no Ukrainas Daria Morozova.

Klientu menedžeris ''Anti-Aging Institute'' ir kā personīgais konsultants, kurš koordinē un uzrauga katra klienta individuālo profilakses, veselības uzlabošanas vai ārstēšanās programmu.

Klientu konsultants seko līdzi klienta individuālā plāna un profilaktisko pasākumu grafikam - koordinē un atgādina par gaidāmajām konsultācijām un procedūrām, kā arī nodrošina komunikāciju starp klīnikas speciālistiem un klientu.

Daria Morozova sazinās krievu, angļu un ukraiņu valodā, tādēļ viņa brīvi var sazināties ar klientiem gan no ārvalstīm, gan klientiem Latvijā, kuri, atbalstot speciālisti no Ukrainas, izvēlēsies sazināties kādā no šīm trim valodām.

Daria ir absolvējusi  Kijevas Nacionālo ekonomikas universitāti ekonomikas un vadībzinību specialitātē. Viņai ir attīstības menedžera pieredze tūrisma un estētiskās un anti-aging medicīnas jomā. Pirms Krievijas uzsāktā kara Ukrainā Daria Morozova strādājusi medicīnas centrā ''SoulSpa Anti-Age'' Kijevā, kas pretnovecošanās medicīnas nozarē darbojas jau 16 gadus.

Piesakieties ''Anti-Aging Institute'' pakalpojumiem un anti-aging koncepta programmām:

Tālr.: 25460670
E-pasts: daria.morozova@antiaging.lv 
Adrese: Baznīcas iela 18, Rīga
www.antiaging.lv