Jaunums! Oligo Check tests!

"cilvēka roka", "divi datoru monitori", "veic diagnostiku rokai"

 

“Anti-Aging Institute” jaunums – Baltijā pirmā un vienīgā platforma SoCheck (“PhysioQuanta”, Francija) ar Oligo Check funkciju, kas 15 minūšu laikā ļauj noteikt dzīvībai svarīgo mikroelementu potenciālo līmeni organismā, oksidatīvā stresa līmeni, smago metālu koncentrāciju un šo faktoru korelāciju ar cilvēka veselības stāvokli. Izmeklējuma pamatā ir fotospektrometrijas tehnoloģija, tā veikšanai nav nepieciešamas asins analīzes, ilgstoša sagatavošanās vai elektrodu pieslēgšana. Rezultāti ir tūlītēji, tas ļauj sniegt ātru interpretāciju un ieteikumus.

SoCheck

Vitamīnu, minerālvielu, smago metālu līmeņa un oksidatīvā stresa noteikšana ir ļoti būtiska, jo šie faktori ietekmē ne tikai visa organisma darbību, bet arī potenciālu slimību attīstību. Tāpēc ir svarīgi šos rādītājus noteikt maksimāli precīzi, novērot dinamikā un nepieciešamības gadījumā veikt korekcijas.

Pateicoties Oligo Check pārskatāmajam un visaptverošajam rezultātu izklāstam, speciālists klientam spēj sniegt precīzus un individuāli pielāgotus ieteikumus organisma mikroelementu līdzsvara atjaunošanai – pareizās preparātu kombinācijas, devas un kursa ilgumu. Oligo Check testu ieteicams atkārtot pēc trim mēnešiem, lai objektīvi izvērtētu nozīmētā kursa efektivitāti. Uzzini vairāk par SoCheck šeit>>>

CENA: 90 EUR 

Piesakies jau tagad!