Ģenētiskie testi

Ģenētiskie testi ir daļa no personalizētās medicīnas, un tā ir Anti-Aging nozares pamatnostādne. Personalizētā medicīna ir orientēta uz indivīdu. Sadarbojoties ar Anti-Aging speciālistiem, tiek izvērtēti pacienta veselības riska faktori, ievākta anamnēze (pacienta un viņa ģimenes slimību vēsture) un tiek izpētīti ģenētiskie testi jeb DNS mutācijas, kas cilvēkos jau ir iekodētas un dzīves laikā nemainās.

ĢENĒTISKO TESTU NORISE

  • Konsultācijas laikā ārsts aizpilda pacienta anketu, tiek izvērtēta anamnēze, riska grupas. Nepieciešamības gadījumā tiek veikti atsevišķi mērījumi.
  • Testēšanas materiāls ir siekalas, ko pacients novieto speciālā konteinerā.
  • Biomateriāls tiek aizsūtīts uz laboratoriju. Viena mēneša laikā tiek dota atbilde par iespējamām slimībām, riska faktoriem dzīves laikā.
  • Atkārtotā vizītē preventīvās medicīnas ārsts paskaidro analīžu rezultātus un iesaka profilaksi, nepieciešamības gadījumā izraksta papildizmeklējumus un atbilstošu terapiju.
  • Īpaša sagatavošanās analīžu veikšanai nav nepieciešama, tikai 30 minūtes pirms testa nodošanas pacients nedrīkst ēst un smēķēt.
  • Ģenētiskās analīzes veic vienreiz dzīvē, jo cilvēka DNS dzīves laikā nemainās.

Mēs esam viena no pirmajām medicīnas iestādēm, kas Latvijā ieviesa ģenētisko analīžu iespēju. Ilgstošā pieredze un kompetentie eksperti ļāvuši izstrādāt plašu un lietderīgu testu piedāvājumu.

BASICgen 675€

tests ļauj izvērtēt organisma reparācijas kapacitāti, slimības attīstības varbūtību, kā arī uzlabot hronisku slimību ārstēšanu.

ALOPECIAgen 656€

ieteicams sievietēm un vīriešiem vecuma grupā no 20 līdz 30 gadiem, kuriem ir pozitīva ģimenes anamnēze, kas saistīta ar matu izkrišanu.

CARDIOgen 1365€

kardiovaskulāro slimību un arteriālās hipertensijas attīstības risku analīze.

WEIGHTgen 675€

ģenētiskās predispozīcijas noteikšana aptaukošanās riskam.

EMOgen 815€

tests depresijas un trauksmes riska izvērtēšanai.

PROSTATEgen 965€

tests ieteicams vīriešiem, kuriem ģimenē ir bijuši prostatas vēža gadījumi.

Methyl Age 450€

cilvēka bioloģiskā vecuma (cik ātri noveco organisma šūnas) noteikšanai. Testu var veikt atkārtoti, jo šo rādītāju iespējams pozitīvi un negatīvi ietekmēt.

WELLBEINGgen 4222€

tiek analizēta organisma detoksikācijas kapacitāte, sirds un asinsvadu slimību risks, ādas, kaulu un zobu stāvoklis, kā arī vispārējais klienta fiziskais un emocionālais stāvoklis.

FEMgen 965€

individuālo blakusparādību attīstības risku analīze hormonālās aizstājējterapijas (HAT) gadījumā.

SKINgen 865€

ādas veselības stāvokļa un ādas slimību attīstības riska izvērtēšanai.

COLOgen 860€

tests sniedz informāciju par relatīvu kolorektālā vēža attīstības risku.

NEUROgen 965€

Alcheimera un Parkinsona slimības attīstības noteikšanai.

DIABETgen 815€

ar 2. tipa cukura diabēta risku saistīto ģenētisko faktoru analīze.

DETOXgen 675€

ieteicams cilvēkiem ar neskaidras dabas enerģijas zudumu, vājumu, alerģijām, nogurumu, atopiskām izpausmēm (bronhiālā astma, rinokonjuktivīts, atopiskais dermatīts).

OXIgen 815€

oksidatīvā stresa prevencija, ieteicams cilvēkiem ar hroniskām iekaisīgām kuņģa-zarnu trakta slimībām, hronisku nogurumu, fizisku vai intelektuālu stresu, kuri smēķē vai pārmērīgi lieto alkoholu, kuri lieto medikamentus vai ir bijusi ķīmijterapija, radioterapija, sievietēm, kuras lieto perorālo kontracepciju.