Intravenozie vitamīnu kokteiļi

Pasaulē arvien lielāku popularitāti un speciālistu atzinību gūst intravenozie (IV) vitamīnu kokteiļi. IV vitamīnu kokteilis ļauj ievadīt nepieciešamos vitamīnus, aminoskābes, elektrolītus un citas organismam noderīgas vielas tieši asinsritē.

IV vitamīnu kokteiļi ir efektīvs detoksikācijas līdzeklis, kas palīdz atgūt spēkus rehabilitācijas periodā pēc gripas, vīrusu slimībām, operācijām, kā arī ir piemērots profilaksei.

 

Intravenozie vitamīnu kokteiļi

 

IV vitamīnu kokteiļi palīdz atgūt enerģiju, uzlabot miega kvalitāti, veicināt atkopšanos pēc paaugstinātas fiziskās slodzes (piemēram, sporta sacensības), mazina stresu, kā arī palēnina novecošanās procesu. Līdzekļa spēcinošā un uzmundrinošā iedarbība ir jūtama pēc otrās procedūras.

  • Procedūra nodrošina daudz augstāku vitamīnu un citu komponentu absorbēšanos organismā.
  • Tūlītējs spēka un labsajūtas pieplūdums.
  • Operatīvi novērš dehidrēšanos un vitamīnu zudumu.

Procedūras norise

Priekšnoteikums procedūras veikšanai ir obligāta konsultācija ar ārstu un nepieciešamo analīžu nodošana. Ārsts, izvērtējot analīžu rādītājus un pacienta vispārējo veselības stāvokli, nosaka optimālo elementu kombināciju un daudzumu.

Procedūra var ilgt no 30 minūtēm līdz 2 stundām.

IV vitamīnu kokteilī var ietilpt

  • C vitamīns – spēcīgs antioksidants, uzlabo imunitāti un piedalās organisma atjaunošanās procesos.
  • B grupas vitamīni – pretnovecošanās ietekme, labvēlīgi ietekmē sirds un asinsvadu veselību, endokrīnās un nervu sistēmas darbību. Aktīvi piedalās šūnu vielmaiņas procesos.
  • Dzelzs.
  • Glutations - spēcīgs antioksidants, kas veicina organisma spēju cīnīties ar brīvajiem radikāļiem, stiprina imunitāti, veicina atlabšanu pēc traumām.
  • Un citi vitamīni un minerālvielas.

! Lai noteiktu precīzu veicamo asins analīžu apjomu ir nepieciešama konsultācija pie ārsta. Procedūras veikšanai nepieciešams ārsta norīkojums un atbilstošas asinsanalīzes. Pirms konsultācijas jāveic šādas analīzes - ferritīns, Fe, B12, folskābe, pilna asins aina (ietver - Er, Hgb, Hct, MVC, MCHC, Leu, Neu, Ly), CRO/EGĀ, ALAT, ASAT, kreatīns, GFĀ, NA, K. Lai noteiktu precīzu veicamo asins analīžu apjomu ir nepieciešama ārsta konsultācija.