Ādas pretnovecošanās un atjaunošanas procedūras ''Age element''

age element

 

“Anti-Aging Institute” klientiem pieejamas izcilas pretnovecošanās procedūras ar inovatīvajiem ''Age element'' līdzekļiem (''Mesoestetic Pharma Group'', Spānija), kas piemērotas sejas, kakla un dekoltē ādai.

“Age-element” ir efektīva, neinvazīva procedūra, kas pārspēj līdz šim kosmetologu kabinetos pieejamās kopjošās maskas un serumus. Izvēloties katram klientam piemērotāko “Age-element” līdzekļu kompleksu, iespējams uzlabot ādas toni, elastību, mazināt pigmentāciju, novērst pirmās novecošanās pazīmes, uzlabot ādas struktūru un atjaunot noslīdējušu sejas ovālu. Tas viss tiek panākts bez injekcijām, sarežģītām manipulācijām un pārmērīga laika patēriņa.

“Age-element” līdzekļu izstrāde balstīta jaunākajos pētījumos par epiģenētiskās novecošanās faktoriem – veidu, kā mūsu gēni reaģē uz ārējo ietekmi (baktērijas, vīrusi, radioaktivitāte, gaisa piesārņojums, izmeši u.c.). Jaunībā gēnu reakcija (ekspresija) pret šiem kairinātājiem ir straujāka – šūnām nekavējoties tiek dots precīzs signāls sintezēt atjaunojošos un aizsargājošos faktorus (olbaltumvielas). Ādas atbildes reakcija un atjaunošanās norit ātri un kvalitatīvi. Diemžēl, gadiem ritot, šo reakciju ātrums un kvalitāte samazinās, un kļūst nepieciešamas efektīvas kopjošās procedūras. Pateicoties zinātnes progresam, “Age-element” preparāti nodrošina jaunības spēkam līdzvērtīgu iedarbību, kas spēj pasargāt un uzlabot ādas struktūru.

''Age element'' kompleksa iedarbība:

  • paildzina šūnu dzīvotspēju;
  • nodrošina aizsardzību šūnu līmenī;
  • paaugstina šūnu noturību pret oksidatīvo stresu;
  • uztur šūnu atjaunošanās mehānismu optimālā līmenī.

Procedūras norise

''Age element'' procedūras kompleksā ietilpst attīrošs gēls, pīlings, serums (dažādi veidi), sejas maskas. Procedūra tiek pielāgota katram klientam, izvēloties konkrētajam gadījumam piemērotāko serumu. Procedūras laikā speciālists sagatavo klienta ādu, sajauc nepieciešamās kompleksa sastāvdaļas, uzklāj un maigi iemasē tās ādā. Katrs procedūras posms pastiprina tās iedarbību.

''Age element'' sniegtais efekts ir tūlītējs, bet ilgnoturīga rezultāta iegūšanai ieteicams veikt piecu procedūru kursu reizi nedēļā.

''Age element'' serumu iedarbība:

  • intensīva ādas mitrināšana, barošana un atjaunošana: “Redensifying booster” serums  - SmartCell komplekss, četru dažādu lielumu molekulu hialuronskābes kombinācija, kupuasu, makadāmijas riekstu sviesta un avokado eļļas barojošais komplekss;
  • liftinga efekts, stingrs sejas ovāls: “Firming booster” serums ar Celltech-Goji cilmes šūnu ekstraktu un [meso]lift komplekss - augu proteīnu kompleksu;
  • veselīgs ādas tonis un mirdzums, pirmo novecošanās pazīmju mazināšana: “Brightening booster” serums ar keratolītisku iedarbību – fitīnskābe, C vitamīns, niacinamīds;
  • krunciņu un mīmikas līniju samazināšana: “Anti-wrinkle booster” serums ar peptīdu un patentētās chronoprotect™ sistēmas iedarbību.
     
age element