DermaClear procedūra starojošai, atjaunotai un aizsargātai sejas ādai

DermaClear  ir 3-posmu hidrodermabrāzijas procedūra pilnvērtīgai sejas ādas attīrīšanai, mitrināšanai un kopšanai.

dermaclear

DermaClear risinājums tiek izmantots gan kā atsevišķa atjaunojoša procedūra, gan kā daļa no kompleksas ādas kopšanas programmas. Sistēmas rotējošais uzgalis un spēcīgā vakuuma iedarbība nodrošina dziļu, saudzīgu ādas attīrīšanu un pīlingu, kā arī veicina pilnvērtīgu aktīvo vielu uzsūkšanos ādā. Procedūras laikā izmantotie kopjošie līdzekļi ir speciāli izstrādāti DermaClear sistēmai, nodrošinot maksimālu atjaunotas ādas efektu.

dermaclear

Atšķirībā no klasiskās dermabrāzijas, hidrodermabrāzijas procedūra ir saudzējošāka un efektīvāka – āda tiek attīrīta, atjaunota un aizsargāta, izmantojot dziļi kopjošus un mitrinošus līdzekļus. DermaClear procedūra ir piemērota visiem ādas tipiem, arī jutīgai ādai. Katrā procedūras posmā izmantotā jauda tiek pielāgota attiecīgās ādas tipam. 

Procedūras norise:

1. Ādas sagatavošana – pīlings
Procedūra sākas ar pīlingu, kas sagatavo ādu nākamajiem posmiem. 
Rotējošais uzgalis vienlaicīgi nodrošina saudzīgu mehānisko un ķīmisko (AHA skābes) pīlingu, atbrīvojot ādu no atmirušajām šūnām. Pēc pīlinga āda daudz efektīvāk reaģē uz nākamajiem procedūras posmiem.
dermaclear

 

2. Dziļā attīrīšana
Attīrīšanas posmā tiek izmantots virpuļ-sūkņa uzgalis, kas apvieno vakuuma un salicilskābi saturoša attīrošā šķīduma iedarbību, neizraisot ādas kairinājumu. Aizsprostotās poras un āda tiek atbrīvotas no dziļākiem netīrumiem, no kuriem nav iespējams atbrīvoties ar pīlinga palīdzību. Šādi attīrīta āda spēj pilnvērtīgi uzņemt kopjošo līdzekļu aktīvās vielas.
dermaclear

 

3. Aizsardzība un atjaunošana
Izmantojot rotējošo uzgali, uz ādas tiek uzklāts un optimālā dziļumā iestrādāts antioksidantus un kolagēnu saturošu līdzeklis ādas mitrināšanai un aizsardzībai. 
dermaclear

 

Rezultāti:

  • dziļi attīrīta āda un poras;
  • atjaunota ādas dabīgā mitrināšana un aizsardzība;
  • gluda, atjaunota āda;
  • uzlabots ādas tonuss, tekstūra un tonis;
  • samazinātas smalkās krunciņas;
  • āda labāk absorbē aktīvās vielas – mitrinātājus, antioksidantus, aknes ārstēšanas un kolagēna serumus.

Kursa ilgums:

  • DermaClear procedūras rezultāti redzami jau pēc pirmajām procedūras – āda atgūst veselīgu starojumu, ir attīrīta un dziļi mitrināta. 
  • Pilnībā rezultātu iespējams novērtēt pēc 3 procedūru kursa (veicot 1x mēnesī).
  • Lai saglabātu iegūto atjaunojošo efektu, procedūru ieteicams atkārtot regulāri - reizi mēnesī.
dermaclear